Żarty się skończyły!

29 stycznia 2021, dodane przez: U.M. Żarty się skończyły!
grafika do wpisu: Żarty się skończyły!

Rozdajemy gratisowe wyprawki w ramach akcji ,,Mała książka, wielki człowiek”, a Wy ich nie odbieracie! Co się z Wami dzieje? To nie do końca są żarty. Sprawa jest poważna, dotyczy rozwoju Waszych dzieci. Chcesz mieć mądre, myślące dziecko? Przyprowadź je do biblioteki, odbierz wyprawkę i zacznijcie wspólnie czytać i niech ta sytuacja będzie miała formę regularną. Poniżej przypominamy parę konkretów dotyczących powyżej wspomnianej akcji, organizowanej przez Oddział Dziecięcy naszej biblioteki.

Dla kogo te wyprawki? – Dla dzieci w wieku przedszkolnym z naszej gminy.

Gdzie można je odebrać? – W bibliotece.

Co trzeba zrobić?

• Przyjść do biblioteki;

• Zapisać dziecko, jeśli jeszcze go nie ma znamienitym gronie miasteczkowskich czytelników;

• Odebrać wyprawkę, na którą składają się: książka dla Twojego, dziecka, poradnik dla rodzica oraz karta małego czytelnika, na którą nalepiane są naklejki po każdej wizycie w bibliotece;

• Wszystko przeczytać i stale odwiedzać bibliotekę w celu wypożyczania książek;

• Po uzbieraniu naklejek na karcie odebrać dyplom Małego Czytelnika.

Przecież to jest proste! Oderwijcie się od komputerów i telefonów na rzecz papierowej wersji książki!