Wystawa plenerowa

5 września 2022, dodane przez: L.R. Panteon Górnośląski.Na pamiątkę 100 rocznicy przyłączenia części Górnego Śląska do Polski
grafika do wpisu: Panteon Górnośląski.Na pamiątkę 100 rocznicy przyłączenia części Górnego Śląska do Polski

Zapraszamy do obejrzenia  plenerowej wystawy usytuowanej przed budynkiem naszej biblioteki, udostępnionej przez nową instytucję kultury w Katowicach o nazwie Panteon Górnośląski, za co dziękujemy. Wystawa jak na panteon przystało prezentuje sylwetki wyjątkowych osób, w tym wypadku zasłużonych dla Górnego Śląska. Jest to opowieść o ostatnich stu latach historii Górnego Śląska. Wszyscy chętni do zapoznania się z tą opowieścią mogą to zrobić w dowolnych dla siebie godzinach, w terminie od 5 do 19 września.