Roślinoteka na Ciebie czeka!

Organizujemy wymianę roślin.

6 września 2022, dodane przez: L.R. Roślinoteka na Ciebie czeka!
grafika do wpisu: Roślinoteka na Ciebie czeka!

A kto powiedział, że zielono i kwitnąco może być tylko na wiosnę? W naszej bibliotece zakwitniesz w październiku. Z jakiego powodu? 4 pażdziernika, w godzianch od 12.00 do 17.00 w budynku naszej biblioteki urządzamy wymianę roślin pt. ,,Roślinoteka na Ciebie czeka!"Ustawione będą specjalne stoły, na których można pozostawić rośliny i nasiona do wymiany takie jak: ukorzenione szczepki, ucięte listki, gotowe sadzonki, nasiona, wszelkie akcesoria ogrodnicze takie jak doniczki,osłonki, kwietniki, makramy itp.Mogą to być rośliny ogrodowe, pokojowe, nasiona starych odmian. Co ważne, wszystkie przyniesione rośliny będą wyłącznie na wymianę, nie na sprzedaż. Uczestnicy Roślinoteki będą mogli zabrać wybrane rośliny nawet wtedy, kiedy nie przyniosą nic na wymianę. Wstęp na tę zieloną imprezę jest bezpłatny.