Za co kochasz książki? Walentynek czas zacząć... .

3 lutego 2021, dodane przez: L.R. Za co kochasz książki? Walentynek czas zacząć... .
grafika do wpisu: Za co kochasz książki? Walentynek czas zacząć... .

Oddział Dziecięcy zaprasza do wspólnej zabawy walentykowej! Kto może wziąć w niej udział? Wszyscy (niezależnie od wieku) czytelnicy oczekujący w naszym bibliotecznym holu na przygotowywane książki. Co może zrobić oczekujący na książki czytelnik? Może ,,poczęstować się” serduszkiem by napisać na nim za co kocha książki lub biblioteki. Najciekawsze argumenty z uzasadnieniem swej sympatii pod adresem książek lub bibliotek nagrodzimy skromnym upominkiem.

Skąd będziemy wiedzieli kogo nagrodzić? Na odwrocie serduszka można napisać swoje imię i nazwisko, a jeśli ktoś woli, to zamiast swego nazwiska może napisać numer karty czytelniczej. My sprawdzimy w systemie kto jest autorem słów, które się nam spodobają.

Miłej zabawy, udanych Walentynek, a przede wszystkim ciekawych wrażeń literackich.