Uroczyste otwarcie ,,Biblioteczki Słoneczka" w Przedszkolu nr 3

9 grudnia 2022, dodane przez: L.R. Uroczyste otwarcie ,,Biblioteczki Słoneczka" w Przedszkolu nr 3
grafika do wpisu: Uroczyste otwarcie ,,Biblioteczki Słoneczka" w Przedszkolu nr 3

Rozpromieniać buzię przedszkolaczka przy użyciu bajek. Taką misję ma nowo powstała ,,Biblioteczka Słoneczka” w Przedszkolu nr 3, na otwarcie której zostaliśmy zaproszeni. To zaproszenie stało się okazją do magicznych praktyk, dzięki którym bibliotekarka zamieniła się w choinkę i odczytała list małego Adama do Św. Mikołaja, w którym wychwalając książki prosił aby znalazło się ich dużo w świątecznych prezentach. Mamy nadzieję, że Św. Mikołaj spełni tę prośbę. My natomiast zostaliśmy obdarowani przez Panią dyrektor Barbarę Buchacz  świątecznymi upominkami, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.