Wyzwanie czytelnicze pt. ,,ZaBOOKowany cały rok 2022" rozstrzygnięte!

Są zwycięzcy, są nagrody!

3 stycznia 2023, dodane przez: L.R. Wyzwanie czytelnicze pt. ,,ZaBOOKowany cały rok 2022" rozstrzygnięte!
grafika do wpisu: Wyzwanie czytelnicze pt. ,,ZaBOOKowany cały rok 2022" rozstrzygnięte!
Mamy przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce zajęły ex aequo Zuzia Zabiegalska i Zosia Musik, które stworzyły piękne prace w liczbie 12. Drugie i ostatnie miejsce zajął Kamil Musik, który stworzył równie piękne prace, ale w nieco mniejszej ilości. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród.
Reszcie czytelników wyjaśniamy na czym polegało to całoroczne wyzwanie czytelnicze. Otóż uczestnicy mieli za zadanie stworzyć wspólnie książkę reklamującą wartość literatury i czytania. Każdego miesiąca otrzymywali nową kartę z zadaniami, przy których trzeba się było wykazać kreatywnością. Szansę na wygraną mieli czytelnicy, którzy oddali największą ilość kart (największa to 12, czyli tyle ile jest miesięcy w roku), ale też w sposób szczególny brano pod uwagę estetykę wykonania i pomysłowość. Łącznie w konkursie wzięło udział 6 osób. Dziękujemy też pozostałym trzem uczestnikom, którzy nie wygrali, ale mają swój udział w tworzeniu książki reklamującej czytanie.