Ekspresowa wizyta w Przedszkolu nr 3

4 lutego 2021, dodane przez: L.R. Ekspresowa wizyta w Przedszkolu nr 3
grafika do wpisu: Ekspresowa wizyta w Przedszkolu nr 3

Słodkie conieco rozdane, akcja pt. ,,Mała książka -wielki człowiek" rozpropagowana, wrażenia baśniowe z Wielkiej Księgi Bajek przekazane! Tak w wielkim skrócie można powiedzieć o dzisiejszej krótkiej wizycie w Przedszkolu nr 3.

Oddział Dziecięcy MBP dziękuje Paniom Annie Krupie, Grażynie Filipczyk oraz Małgorzacie Buchcik z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim za przygotowanie chętnych dzieci z tego przedszkola do wzięcia u działu w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Oddział Dziecięcy podczas ferii zimowych. Uczestnicy tego konkursu dostali dziś słodkie conieco oraz zakładki do książek. Przy okazji krótkiej wizyty w przedszkolu przypomniano dzieciom o możliwości odebrania gratisowej wyprawki czytelnika w ramach akcji ,,Mała książka, wielki człowiek”, a także w związku z obchodzonym w przedszkolu tygodniem postaci z bajek, przeczytano dzieciom baśń braci Grimm pt. Gęsiareczka”. Miło było powspominać stare, dobre czasy, kiedy takie spotkania były codziennością. Dzieci często gościły na bibliotecznych zajęciach w Oddziale Dziecięcym lub odwrotnie to bibliotekarka z Oddziału Dziecięcego gościła we wszystkich przedszkolach na terenie naszej gminy. Miejmy nadzieję, że to wszystko wróci:-)