Czerwony Kapturek w wykonaniu pocztowców i kiermasz książki.

30 stycznia 2023, dodane przez: L.R. Czytamy z pocztowcami! Piątek 3 lutego, godzina 15.00 w budynku naszej biblioteki.
grafika do wpisu: Czytamy z pocztowcami! Piątek 3 lutego, godzina 15.00 w budynku naszej biblioteki. Co ma wspólnego Czerwony Kapturek z Pocztą Polską? Okazuje się, że bardzo dużo. Chodzi o misję dostarczenia przesyłki do domu adresata. Czerwony Kapturek niesie koszyczek z przesyłką dla chorej babci, a pocztowcy listy i inne przesyłki do naszych domów. Jedno i drugie jest bardzo chwalebne i niesie ze sobą różne zagrożenia czyhające na drodze. Jeśli chcecie posłuchać tej popularnej bajki w wykonaniu pocztowców i przy okazji kupić sobie pożądany egzemplarz książki, to w piątek o godzinie 15.00 będzie idealna okazja ku temu. Właśnie w ten piątek, 3 lutego o godzinie 15.00 w naszej bibliotece pracownicy urzędu pocztowego w Miasteczku Śląskim zorganizują kiermasz książki i odczytają tę popularną bajkę z podziałem na role. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Chciałoby się powiedzieć: Czytamy z pocztowcami, a do tego z bibliotekarzami!