Miłość od pierwszej linijki czy zakodowana w książce?

Walentynki w bibliotece.

7 lutego 2023, dodane przez: L.R. Miłość od pierwszej linijki czy zakodowana w książce?
grafika do wpisu: Miłość od pierwszej linijki czy zakodowana w książce?

Już niebawem wszyscy zakochani będą obchodzić swoje święto. Jak co roku i w naszej bibliotece da się odczuć ducha Walentynek. Co przygotowaliśmy tym razem? Wypożyczalnia dla Dorosłych proponuje ,,miłość od pierwszej linijki”. Wybieracie książkę nie po okładce, tytule, streszczeniu, recenzji czy rekomendacji, ale właśnie sugerując się pierwszą linijką danej powieści. Oddział Dziecięcy zaś proponuje ,,miłość zakodowaną w książce”. Być może brzmi to troszkę technokratycznie, ale to tylko pozory. Tak naprawdę przy wyborze książki musicie zdać się na własną intuicję. Rzecz jasna, wszystkie zapakowane przez nas książki to romanse. Dla dorosłych mogą być nawet z nutką pikanterii, dla młodzieży, w Oddziale Dziecięcym, są oczywiście nieco mniej wyraziste w formie i treści, ale wszystkie wprowadzą Was w walentynkowy nastrój. Zapraszamy.