Pędź, mknij, kieruj swe kroki w stronę bibliotecznej zatoki!

Nowy look Oddziału Dziecięcego

9 lutego 2021, dodane przez: L.R. Pędź, mknij, kieruj swe kroki w stronę bibliotecznej zatoki!
grafika do wpisu: Pędź, mknij, kieruj swe kroki w stronę bibliotecznej zatoki!

A oto nowy look Oddziału Dziecięcego!

W takim to anturażu będziemy Was witać w czasach tzw. post-epidemicznych.

Było nudno i bez wyrazu, a teraz jest kolorowo, energetycznie i adekwatnie do potrzeb dziecięcej wyobraźni.

Wszystko co, musi zrobić młody czytelnik, zgodnie z grafiką zaprojektowaną przez naszą lokalną artystkę Panią Annę Foks, to ,,skierować swoje kroki w stronę bibliotecznej zatoki”. Niezależnie jakim wehikułem (autobusem, samochodem, hulajnogą, rowerem, deskorolką itp.), byle by w jednym kierunku- miejsca przepełnionego twórczą myślą ludzką- biblioteki. A skoro mowa o wehikułach, samochodzik widoczny na zdjęciach, wykonany z wielką precyzją i dbałością o szczegóły przez Pana Krzysztofa Zielińskiego, został stworzony by odbyć dosłownie ,,bajeczne podróże”. Co trzeba zrobić aby uruchomić silnik tego pojazdu i udać się w bajeczną lub bajkową (jak kto woli)podróż? Trzeba przyjść do biblioteki, wypożyczyć książkę i poszybować myślami w dalekie krainy przedstawione na stronach książki.

Oddział Dziecięcy zaprasza!!!!