Zapraszamy na wystawę!

9 marca 2023, dodane przez: L.R. Rewitalizacja strefy ochrony konserwatorskiej Miasteczka Śląskiego-prace konkursowe studentów Politechniki Śląskiej.
grafika do wpisu: Rewitalizacja strefy ochrony konserwatorskiej Miasteczka Śląskiego-prace konkursowe studentów Politechniki Śląskiej.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiadanej przez burmistrza Michała Skrzydło wystawy prezentującej efekty konkursu studenckiego na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej dotyczącego rewitalizacji strefy konserwatorskiej Miasteczka Śląskiego. Co można powiedzieć na temat wystawy? Ogrom pracy uczestników konkursu, całej ekipy osób nadzorujących  pracę studentów, a następnie kilkugodzinna dyskusja jury, która pozwoliła wyłonić 3 najlepsze prace oraz 4 wyróżnienia, a przede wszystkim wspaniałe efekty, które można podziwiać od dzisiaj w galerii naszej biblioteki, do czego serdecznie namawiamy.