Przepraszamy za małą zmianę planów i zapraszamy do Mok-u.

16 marca 2023, dodane przez: L.R. Spotkanie autorskie z Panem Janem Lipka odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, a nie w bibliotece.
grafika do wpisu: Spotkanie autorskie z Panem Janem Lipka odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, a nie w bibliotece.   Wzwiązku z awarią, która wystąpiła w bibliotece, spotkanie z Panem Janem Lipką odbędzie się planowo czyli 21 marca o godzinie 17.00, ale NIE W BIBLIOTECE, tylko w MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY w MIASTECZKU ŚLĄSKIM. Bardzo dziękujemy Pani dyrektor z Mok-u, za poratowanie nas w sytuacji kryzysowej i udostępnienie sali na to spotkanie. Przepraszamy też potencjalnych uczestników spotkania za małą zmianę planów.