...i wystawa pamiątek po Panu burmistrzu.

19 kwietnia 2023, dodane przez: L.R. Spotkanie upamiętniające ś.p. Burmistrza Miasteczka Śląskiego Bronisława Drozdza
grafika do wpisu: Spotkanie upamiętniające ś.p. Burmistrza Miasteczka Śląskiego Bronisława Drozdza

18 kwietnia odbyło się w naszej bibliotece spotkanie upamiętniające zmarłego rok temu Burmistrza Miasteczka Śląskiego Bronisława Drozdza. Spotkanie to poświęcone życiu i pracy pana burmistrza, a  zorganizowane przez Stowarzyszenie Aktywni dla Miasteczka połączone było z wystawę pamiątek po panu burmistrzu. Mowa o imponującej kolekcji pucharów, dyplomów, medali świadczących o sukcesach Pana Bronisława  w dyscyplinie sportowej podnoszenia ciężarów, ale także hodowli kanarków. Spotkaniu towarzyszyły dźwięki piosenek ulubionego przez pana burmistrza szwedzkiego zespołu Abba.Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie na to spotkanie.