,,Chleby, bułki i babeczki"

Zajęcia z dziećmi w oparciu o bajkę Anny Foks.

19 kwietnia 2023, dodane przez: L.R. ,,Chleby, bułki i babeczki"
grafika do wpisu: ,,Chleby, bułki i babeczki"

Jak wygląda streszczenie  tego, co działo się w naszej bibliotece w dniu 19 kwietnia z udziałem klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żyglinie w opraciu o bajkę dla dzieci autorstwa Anny Foks? Magiczny pyłek z kwiatów zebrany, babeczki z dodatkiem tego pyłku upieczone, wystawa ilustracji Anny Foks zwiedzona, bajka pt. ,,Chleby, bułki i babeczki” autorstwa także Pani Ani przeczytana, uniesienia zachwytu nad kunsztem plastycznym autorki ilustracji i bajki oddane, scenki z nieujarzmionymi muffinkami marzącymi o większej ilości magicznego pyłku i lukru odegrane w naszym bibliotecznym teatrzyku. A efekt tego spotkania? Pysznie wyglądające muffinki na specjalnie przygotowanej do tego  etażerce. Mniam!