ROŚLINOTEKA na Ciebie czeka!

Wiosenna edycja wymiany roślin już 11 maja.

24 kwietnia 2023, dodane przez: L.R. ROŚLINOTEKA na Ciebie czeka!
grafika do wpisu: ROŚLINOTEKA na Ciebie czeka!

Tegoroczna, wiosenna edycja akcji o nazwie ,,Roślinoteka" będzie miała miejsce w Tygodniu Bibliotek, a dokładnie w czwartek 11 maja. Na czym będzie polegać ta zielona impreza? We wspominanym dniu, czyli 11 maja w budynku naszej biblioteki, będzie można dokonać wymiany roślin. Każdy kto przyniesie jakąś roślinkę lub akcesoria ogrodnicze typu doniczki, osłonki, kwietniki, makramy, będzie mógł zabrać sobie inną z przygotowanego na tę okoliczność stołu. Co można przynieść do biblioteki? Ukorzenione szczepki, ucięte listki, gotowe sadzonki, nasiona, kwiaty doniczkowe oraz wspomniane powyżej akcesoria ogrodnicze. Wszystkie przyniesione rośliny będą wyłącznie na wymianę, nie na sprzedaż. Uczestnicy akcji będą mogli zabrać wybrane przez siebie roślinki nawet wtedy, kiedy niczego nie przyniosą na wymianę. W razie ewentualnych zapytań, wątpliwości prosimy o kontakt w bibliotece lub dzwoniąc pod numer telefonu: (32) 288-86-35 lub (32) 288-85-12.