Facebook

Dzień Dziecka w bibliotece.

Fortuna kołem się toczy... czyli? Biblioteczne Koło Fortuny!

1 czerwca 2023, dodane przez: L.R. Dzień Dziecka w bibliotece.
grafika do wpisu: Dzień Dziecka w bibliotece.

Ze względu na moc atrakcji dla dzieci odbywających się w naszej gminie w Dniu Dziecka, czyli 1 czerwca nasza imprezka biblioteczna, jaką było Koło Fortuny, odbyła się 31 maja,czyli ciut wcześniej. Jak możemy w wielkim skrócie podsumować przebieg zdarzeń tego dnia? Nasze koło wytrzymało  zmasowany energetyczny atak ze strony uczestników, było wesoło i jeszcze należy dodać, że dali radę absolutnie wszyscy, nawet ci, którzy dopiero uczą się alfabetu. Na potrzeby naszej imprezy musieliśmy troszkę zmodyfikować oryginalne reguły gry i tak do finału dostały się dwie uczestniczki, a mianowicie Marta i Emilia. Obydwie odgadły hasła finałowe i zgarnęły nagrody. Gratulujemy!