Relacja z wernisażu wystawy pt. ,,Małe Cuda Natury".

15 czerwca 2023, dodane przez: L.R. Zmrocznik gładysz, paśnik zieleniak zachwycili. Bagnik przybrzeżny i darownik przedziwny przerazili.
grafika do wpisu: Zmrocznik gładysz, paśnik zieleniak zachwycili. Bagnik przybrzeżny i darownik przedziwny przerazili.

Wernisaż wystawy Andrzeja Cieśli pt. ,,Małe Cuda Natury” za nami. Dziękujemy Panu Andrzejowi za tak skrupulatne i rzetelne przybliżenie nam tajników makrofotografii, fotografii zbliżeniowej i wielu ciekawostek ze świata owadów, zwłaszcza tych pochodzących z okolic Żyglina czy Miasteczka Śląskiego. Nie obyło się też bez poruszenia modnego ostatnio tematu pojawiających się w coraz większej ilości kleszczy. Przekaz Pana Andrzeja był tym cenniejszy, że pochodził wprost z serca prawdziwego pasjonata przyrody i fotografii. Wszystkim zainteresowanym przypominamy też, że wystawę można oglądać do końca lipca w naszej bibliotece. Dla bardziej wnikliwych i zainteresowanych tematem polecamy podarowane przez Pana Andrzeja broszury wydane staraniem Działu Zieleni Zarządu Dróg Miejskich w Puławach. Są to broszury na temat ciekawostek entomologicznych Puław, a także motyli i ważek.