Bądź kreatorem swojego świata, a nie kreaturą w swoim świecie.

Zapraszamy na nową wystawę w galerii naszej biblioteki.

4 września 2023, dodane przez: L.R. Bądź kreatorem swojego świata, a nie kreaturą w swoim świecie.
grafika do wpisu: Bądź kreatorem swojego świata, a nie kreaturą w swoim świecie.

Nowy rok szkolny, to i nowe możliwości. Zapraszamy na wystawę, o nieco zabawnie brzmiącym tytule ,,Bądź kreatorem swojego świata, a nie kreaturą w swoim świecie". Odbiorcą wystawy mogą być wszyscy nasi czytelnicy, choć szczególny nacisk kładziemy na dzieci i młodzież szkolną. Przesłaniem tej wystawy jest motto życiowe aby nie dać sobą pomiatać losowi, wziąć sprawy w swoje ręce, poruszyć wyobraźnię i nadać kierunek własnemu życiu. Tym zaś, co okaże nam sie pomocne w drodze do celu ma być m.in. nasza kreatywność, co dobitnie potwierdza zawartość naszej wystawy.