ROŚLINOTEKA w bibliotece na Ciebie czeka!

28 września, w czwartek rozpoczynamy jesienną edycję wymiany roślin.

21 września 2023, dodane przez: L.R. ROŚLINOTEKA w bibliotece na Ciebie czeka!
grafika do wpisu: ROŚLINOTEKA w bibliotece na Ciebie czeka! Przed nami jesień, a wraz z nią już wkrótce świat zachwyci nas ciepłym kolorytem odcieni żółci, czerwieni, brązów i beżów itp. My tym czas przewrotnie proponujemy dużo zieleni, a to za sprawą  kolejnej edycji naszej zielonej imprezki, jaką jest  wymiana roślin czyli ROŚLINOTEKA. Odpalamy ją w czwartek  28 września. Krótkie przypomnienie na czym polega ta akcja. Jest to wymiana roślin. Każdy kto przyniesie jakąś roślinkę lub akcesoria ogrodnicze, typu doniczki, osłonki, kwietniki, makramy, będzie mógł zabrać sobie inną z przygotowanego na tę okoliczność stołu. Co można przynieść do biblioteki? Ukorzenione szczepki, ucięte listki, gotowe sadzonki, nasiona, kwiaty doniczkowe oraz wspomniane powyżej akcesoria ogrodnicze. Zapraszamy zwłaszcza wszystkich maniaków ogrodowych, choć nie tylko.