Corrida Ortograficzna

czyli Dyktando o Pióro Dyrektora Biblioteki

5 maja 2021, dodane przez: L.R. Corrida Ortograficzna
grafika do wpisu: Corrida Ortograficzna

Kto ma ochotę  na Corridę Ortograficzną? Jeśli Wasza wyobraźnia poszybowała w stronę areny z bykami, to w sumie słusznie bo w istocie chodzi o zaciętą i krwiożerczą walkę z bykami, tyle, że ortograficznymi. Mowa tu o odbywającej się corocznie w naszej bibliotece imprezie ortograficznej jaką jest Dyktando o Pióro Dyrektora Biblioteki. Otóż zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu ortografii. Możecie to zrobić przychodząc do biblioteki w dniu 10 maja na godzinę 17.00. Ze względu na sytuację tzw. pandemiczną, a także jeśli pogoda pozwoli nasze ortograficzne zmagania odbędą się w plenerze. Ten kto powali ortograficznego byka jednym ciosem otrzyma w nagrodę - eleganckie pióro, którym będzie mógł dalej rozprawiać się z groźnymi bestiami.