Urokliwe zakątki Miasteczka Śląskiego

Wystawa obrazów

8 kwietnia 2024, dodane przez: L.R. Urokliwe zakątki Miasteczka Śląskiego
grafika do wpisu: Urokliwe zakątki Miasteczka Śląskiego

Zapraszamy naszych czytelników, a także wszystkich mieszkańców Miasteczka Śląskiego na wystawę obrazów przedstawiających najpiękniejsze miejsca związane z naszym Miasteczkiem. Obrazy powstały z inicjatywy Pani Ireny Lukosz Kowalskiej za czasów obejmowania przez Nią stanowiska dyrektorki Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śl, a możemy je dzisiaj ponownie podziwiać dzięki skrupulatnej i rzetelnej ich archiwizacji wykonanej przez pracowników Mok-u, z których to uprzejmości skorzystaliśmy i mogliśmy wystawić te małe dzieła sztuki w galerii naszej biblioteki. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Aleksandrze Płomińskiej jak i pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim  za ich udostępnienie.