Biblioteka-miejsce na czasie!

Konkurs na plakat z uwzględnieniem hasła tegorocznego Tygodnia Bibliotek.

16 kwietnia 2024, dodane przez: L.R. Biblioteka-miejsce na czasie!
grafika do wpisu: Biblioteka-miejsce na czasie!

,,Biblioteka – miejsce na czasie”- tak brzmi tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek, które niesie w sobie szereg przesłań. Jednym z nich jest to, że biblioteka łączy w spójną całość osiągnięcia myśli ludzkiej z przeszłości z myślą współczesną, integruje społeczność lokalną niezależnie od wieku, wyznawanych zasad, upodobań i poglądów. Jest moc i potencjał! Dlaczego by nie zobrazować tego hasła? Ogłaszamy konkurs na plakat promujący biblioteki i książki z uwzględnieniem tego hasła. Prace można wykonać dowolną techniką. Czekamy na nie w bibliotece do 7 maja do godziny 18.00. Rozstrzygnięcie nastąpi w Tygodniu Bibliotek. Jury będzie oceniać według dwóch kategorii wiekowych: dzieci i dorosłych (w tym młodzieży).