,,Jeż to uroczy zwierz"- rozstrzygnięcie konkursu!

13 maja 2021, dodane przez: L.R. ,,Jeż to uroczy zwierz"- rozstrzygnięcie konkursu!
grafika do wpisu: ,,Jeż to uroczy zwierz"- rozstrzygnięcie konkursu!

Jerzy Jeżowski z opowiadania pt. ,,Biwak Pana Jerzego Jeżowskiego” uwielbia jajecznicę z robakami, a zapach trawy jest dla niego niczym delicje lub tort śmietankowy dla człowieka. Z kolei Ekojeż Iglasty z opowiadania ,,Jeż to uroczy SUPER zwierz” jest leśnym supermenem, który w trosce o czystość i porządek z wielką precyzją segreguje śmieci i ma ważne przesłanie dla wszystkich ludzi : ,,Bądźcie choć trochę jak Ekojeż i dbajcie o naszą przyrodę”. Tak w wielkim skrócie przedstawiają się prace konkursowe, które napłynęły do biblioteki w związku z konkursem na napisanie wierszyka lub bajki o biwakującym jeżyku pt. ,,Jeż to uroczy zwierz”. Oddział Dziecięcy ma przyjemność ogłosić zwycięzców tego konkursu, a są nimi Paulina i Karol!!!! Gratulujemy Wam polotu literackiego i fantazji, bo to one zagwarantowały Wam zwycięstwo. Od najbliższego poniedziałku zapraszamy Was do biblioteki po odbiór nagród.