Recital poetycki aktora i poety Piotra Pilarskiego

,,Animus serce moje"

14 maja 2024, dodane przez: L.R. Recital poetycki aktora i poety Piotra Pilarskiego
grafika do wpisu: Recital poetycki aktora i poety Piotra Pilarskiego

Sposób na odnalezienie się w świecie pełnym brutalności,  bylejakości i plastikowych wartości? Obcowanie z poezją i sztuką, z wszystkim tym, co piękne i uduchowia człowieka! Dziękujemy poecie i aktorowi Panu Piotrowi Pilarskiemu, który przybył do naszej biblioteki z recitalem poetyckim zatytułowanym ,,Animus-serce-moje”. Pan Piotr zawarł w nim sporo odniesień do sztuki, kultury, literatury a nawet świata sportu, w czym posłużyły mu różne rekwizyty jak m.in. tulipany czy piłka. W spotkaniu uczestniczyły klasy siódme ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miasteczku Śląskim, a tym co zasługuje odnotowaniu jest nie tylko imponująca  dyscyplina i skupienie ze strony uczniów towarzyszące występowi Pana Piotra, ale także tak liczne przybycie w dniu wolnym od zajęć lekcyjnych. Dziękujemy Paniom Joannie Flak i Sylwii Klonek Plaza za współpracę.