,,Zasady skutecznego uczenia się"

Warsztaty z Panią dr Anną Marcol

15 maja 2024, dodane przez: L.R. ,,Zasady skutecznego uczenia się"
grafika do wpisu: ,,Zasady skutecznego uczenia się"

,,Zasady skutecznego uczenia się” to temat warsztatów, które przeprowadziła Pani dr Anna Marcol z Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach. Odbiorcami zaś tych warsztatów była klasa siódma ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żyglinie, której wychowawczynią jest Pani Beata Biczak i pod opieką której przybyła do naszej biblioteki. Serdecznie dziękujemy Pani Ani Marcol za szereg cennych wskazówek i porad dotyczących zasad skutecznego uczenia się, a także za możliwość zidentyfikowania własnego typu sensorycznego dzięki przygotowanym przez Panią Anię testom, co z pewnością okaże się pomocne w przyswajaniu wiedzy. Dzisiejszymi warsztatami kończymy obchody tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych wydarzeń, które miały miejsce w tym tygodniu. Cieszymy się też, że pozyskaliśmy kolejnych nowych czytelników.