Organizujemy Kiermasz Taniej Książki dla dzieci!

1 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim

29 maja 2024, dodane przez: L.R. Organizujemy Kiermasz Taniej Książki dla dzieci!
grafika do wpisu: Organizujemy Kiermasz Taniej Książki dla dzieci! Informujemy naszych najmłodszych Czytelników (w tym też ich rodziców), że 1 czerwca podczas imprezy na okoliczność obchodów Dnia Dziecka w Miejskim Ośrodku Kultury organizujemy Kiermasz Taniej Książki. Książki będziemy sprzedawać w trakcie trwania tej imprezy czyli w godzinach od 15.00 do 18.00, a wszystko będzie się odbywać, jak już wspomnieliśmy powyżej, w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim. Wskazane jest zatem aby zainteresowani zakupem bajek i innych książek dla dzieci wyposażyli się w jakieś minimalne kieszonkowe. Życzymy wspaniałej zabawy i udanych zakupów.