Fiki Myszki Miki i jej biblioteczno-literackie triki!

Czerwcowe zajecia dla przedszkolaków

18 czerwca 2024, dodane przez: L.R. Fiki Myszki Miki i jej biblioteczno-literackie triki!
grafika do wpisu: Fiki Myszki Miki i jej biblioteczno-literackie triki!

W czerwcu Myszka Miki, która zakochana w miasteczkowskiej bibliotece opuściła już na dobre Disneyland by podjąć się wolontariatu w naszej książnicy, spotkała się z kilkoma grupami dzieci z Żyglina i Miasteczka, a konkretnie z przedszkolaczkami. Jakie było główne zadanie naszej bibliotecznej maskotki? Promować czytelnictwo oczywiście. Dziękujemy wszystkim dzieciom  z przedszkola w Żyglinie oraz z miasteczkowskiej Ochronki za aktywny i entuzjastyczny udział, dziękujemy też sympatycznym wychowawczyniom wspomnianych grup przedszkolnych. Naszej Myszce też należą się podziękowania. W końcu zrobiła kawał dobrej roboty, m.in. przyczyniła się do poszerzenia się grona czytelników korzystających ze zbiorów biblioteki.