Dzień Dziecka w bibliotece

Przyjmujemy zapisy

26 maja 2021, dodane przez: L.R. Dzień Dziecka w bibliotece
grafika do wpisu: Dzień Dziecka w bibliotece

,,Idzie jeż, idzie jeż, może ciebie pokłuć też!” Tak o jeżu napisał Jan Brzechwa, a my postaramy się ocieplić wizerunek tego zwierzątka podczas Dnia Dziecka. Niedawno rozstrzygnięty konkurs na napisanie bajki o nim udowodnił, że ,,jeż to uroczy zwierz”  i tak będzie tym razem. Co mamy do zaoferowania?

Dowiecie się wielu ciekawostek na jego temat, ucharakteryzowani na jeża będziecie rywalizować ze sobą w zebraniu jak największej ilości robaczków dla głodnego jeża, zrobicie plakat uświadamiający ludzi o zagrożeniach dla jeża, by na koniec samemu posilić się robaczkami. Mniam, mniam… . Spokojnie, będą to naprawdę smaczne robaczki.  To wszystko zaplanowane jest na 2 czerwca w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisu możecie dokonać osobiście w Oddziale Dziecięcym naszej biblioteki lub dzwoniąc pod numer: (32)288-85-12 lub (32) 288-86-35.

Kto ma ochotę na słodkie robaczki?