Ferie ze Stanisławem Lemem?

8 stycznia 2021, dodane przez: U.M. Ferie ze Stanisławem Lemem?
grafika do wpisu: Ferie ze Stanisławem Lemem?

Ferie ze Stanisławem Lemem?

Dlaczego nie! A dlaczego Lem?

„Sejm, doceniając poczesne miejsce pisarstwa Stanisława Lema w literaturze XX wieku i jego znaczenie dla rozwoju kultury polskiej i światowej, ustanawia rok 2021 Rokiem Stanisława Lema …”. A zatem do rzeczy.

W drugim tygodniu ferii czyli w dniach od 11 do 15 stycznia, każdego dnia Oddział Dziecięcy będzie proponować wykonanie pracy plastycznej z wykorzystaniem słów Stanisława Lema, które w formie cytatu będzie należało zamieścić na swojej pracy. Wykonując te prace można wziąć udział w konkursie plastycznym. Co trzeba zrobić aby mieć szansę na wygraną w tym konkursie? Trzeba dostarczyć do biblioteki do dnia 20 stycznia co najmniej jedną pracę plastyczną. Im więcej prac (najwięcej to 5, czyli z każdego dnia) tym większa szansa na wygraną. Szansę na wygraną będą mieli też uczestnicy, których prace będą pomysłowe i najlepiej odzwierciedlające dany cytat. Może się zatem zdarzyć, że ktoś przyniesie tylko jedną pracę, ale ona będzie wyjątkowa i wtedy to właśnie ta praca wygra. To do dzieła młodzi czytelnicy! Nagroda czeka! W poniedziałek publikujemy pierwsza propozycję.

Masz pytania? Dzwoń do biblioteki- (32) 288-89-12