KOBIET(R)AGEDIA

Zaproszenie na wystawę!

21 października 2021, dodane przez: L.R. KOBIET(R)AGEDIA
grafika do wpisu: KOBIET(R)AGEDIA

Środa (27 października) godzina 17.00- OTWARCIE WYSTAWY pt. KOBIET(R)AGEDIA w galerii naszej biblioteki!

Autorką wystawy jest młoda, utalentowana, tajemnicza i pełna przemyśleń związanych z życiem kobiet, które określiła jako  ,,Kobiet(r)agedia”, Pani Dominika Hajduk @tokkinika . Artystka bawi  się ołówkiem, pędzlem, ilustracją i słowem.

A oto, co sama wypowiada o sobie i swojej wystawie:

O wystawie:

Kobiet(r)agedia podejmuje temat postaci kobiet, ich życia, marzeń i doświadczeń ukazanych w rysunkach, obrazach, wierszowanych kolażach i ilustracjach. Jest zapisem prywatnych przeżyć artystki, ale w swojej uniwersalności zachęca każdą inną kobietę do odnalezienia w tych przeżyciach samą siebie.

O mnie:

Ukończyłam Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach, a następnie studia koreanistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Maluję obrazy, tworzę ilustracje, projektuję torby, naklejki, zakładki, pocztówki, kartki okolicznościowe, kolaże i inne. W wolnych chwilach czytam książki, lepię gliniane jamniki i śpię.