Wygraliśmy książki w akcji Kinder Mleczna Kanapka Przerwa na Wspólne Czytanie

17 grudnia 2021, dodane przez: L.R. Wygraliśmy książki w akcji Kinder Mleczna Kanapka Przerwa na Wspólne Czytanie
grafika do wpisu: Wygraliśmy książki w akcji Kinder Mleczna Kanapka Przerwa na Wspólne Czytanie

Hurra!!!!!!!!!!! Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Kinder Mleczna Kanapka Przerwa na Wspólne Czytanie i wygraliśmy książki dla dzieci!!!!! Serdeczne podziękowania dla organizatora tej akcji, następnie  dla firmy Ferrero, która ufundowała nagrody, dla Pani dyrektor z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim czyli Pani @Aliny Czarneckiej Chaś, która bardzo zaangażowała się w rozkręcenie tej akcji oraz dla wszystkich, ale to wszystkich głosujących na naszą bibliotekę!! Na zdjęciach prezentujemy wygrane książki oraz certyfikat dla naszej biblioteki za zwycięstwo w powyżej wspomnianej akcji.