ZaBOOKowany cały rok 2022

Wyzwanie czytelnicze dla najmłodszych czytelników

12 stycznia 2022, dodane przez: L.R. ZaBOOKowany cały rok 2022
grafika do wpisu: ZaBOOKowany cały rok 2022 Oddział Dziecięcy zaprasza do konkursu trwającego cały rok. Wyzwanie będzie polegało na wspólnym stworzeniu książki promującej czytelnictwo wśród dzieci. Ochotnicy biorący udział w wyzwaniu będą mieli za zadanie na specjalnie przygotowanych do tego kartach, które otrzymają podczas wizyty w bibliotece zareklamować książki i wartość czytania. Karty te należy oddać podczas kolejnej wizyty w bibliotece i poprosić o następną w danym miesiącu. Łącznie kart będzie tyle, ile miesięcy w roku czyli 12. Z zebranych kart stworzymy książkę, no i najważniejsze: kto ma szansę na wygraną? Ten kto odda jak najwięcej kart (najlepiej 12 choć nie jest to warunek), ale ocenie podlegać też będą takie czynniki jak pomysłowość, kreatywność i estetyka. Wszystkich szczegółów dowiecie się na miejscu w bibliotece i tam kierujcie swoje kroki w razie zapytań i wątpliwości. No to czytamy i świat zdobywamy!