maj
Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie
W piątek 9 maja w naszej bibliotece, w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie. W zmaganiach z ortografią udział wzięła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Miasteczku Śląskim. Po emocjonującej rywalizacji najlepszą znajomością zasad języka polskiego wykazała się Hanna Skrobek, zdobywając zaszczytne I miejsce i pióro burmistrza. Wyróżnienie trafiło do Laury Kupisz, której również serdecznie gratulujemy! Nagrody wręczył osobiście Burmistrz Tomasz Respondek co było dla wszystkich uczestników ogromnym wyróżnieniem. Dziękujemy za obecność i gratulujemy zwyciężczyniom!
